SW-02-04-T-S-370-200
Part Number:
SW-02-04-T-S-370-200
Length - Overall Pin :
0.660" (16.764mm)
Length - Post (Mating) :
0.200" (5.080mm)
Length - Stack Height :
0.370" (9.400mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)