SW-02-04-T-S-220-450
Part Number:
SW-02-04-T-S-220-450
Length - Overall Pin :
0.760" (19.304mm)
Length - Post (Mating) :
0.450" (11.430mm)
Length - Stack Height :
0.220" (5.588mm)
Length - Tail :
0.090" (2.286mm)
Pitch :
0.200" (5.08mm)