SFSD-25-28-G-03.50-SS
Part Number:
SFSD-25-28-G-03.50-SS
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key, Screw Lock
Length :
0.292' (88.90mm, 3.50")
Number of Positions :
50
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)