TW-02-08-T-S-319-110
Part Number:
TW-02-08-T-S-319-110
Description:
CONN BRD STACK 2.00 2POS
Length - Overall Pin :
0.831" (21.107mm)
Length - Post (Mating) :
0.402" (10.200mm)
Length - Stack Height :
0.319" (8.100mm)
Length - Tail :
0.110" (2.794mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)