TW-02-06-T-S-445-105
Part Number:
TW-02-06-T-S-445-105
Description:
CONN BRD STACK 2.00 2POS
Length - Overall Pin :
0.673" (17.094mm)
Length - Post (Mating) :
0.123" (3.124mm)
Length - Stack Height :
0.445" (11.300mm)
Length - Tail :
0.105" (2.667mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)