TW-02-02-T-S-203-087
Part Number:
TW-02-02-T-S-203-087
Description:
CONN BRD STACK 2.00 2POS
Length - Overall Pin :
0.377" (9.576mm)
Length - Post (Mating) :
0.087" (2.210mm)
Length - Stack Height :
0.203" (5.156mm)
Length - Tail :
0.087" (2.210mm)
Pitch :
0.079" (2.00mm)