TW-01-02-T-S-210-085
Part Number:
TW-01-02-T-S-210-085
Description:
CONN BRD STACK 2.00 1POS
Length - Overall Pin :
0.377" (9.576mm)
Length - Post (Mating) :
0.082" (2.083mm)
Length - Stack Height :
0.210" (5.334mm)
Length - Tail :
0.085" (2.159mm)