TW-01-02-T-S-120-085
Part Number:
TW-01-02-T-S-120-085
Description:
CONN BRD STACK 2.00 1POS
Length - Overall Pin :
0.377" (9.576mm)
Length - Post (Mating) :
0.172" (4.369mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Length - Tail :
0.085" (2.159mm)