TW-01-01-T-S-120-101
Part Number:
TW-01-01-T-S-120-101
Description:
CONN BRD STACK 2.00 1POS
Length - Overall Pin :
0.323" (8.204mm)
Length - Post (Mating) :
0.102" (2.591mm)
Length - Stack Height :
0.120" (3.048mm)
Length - Tail :
0.101" (2.565mm)