DW-01-13-T-S-1120
Part Number:
DW-01-13-T-S-1120
Description:
CONN HDR 1POS STACK T/H TIN
Length - Overall Pin :
1.230" (31.242mm)
Length - Post (Mating) :
Length - Stack Height :
1.120" (28.448mm)
Length - Tail :
0.110" (2.794mm)