TCSD-25-D-07.87-01-L-N
Part Number:
TCSD-25-D-07.87-01-L-N
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)