TCSD-17-D-05.20-01-N-R
Part Number:
TCSD-17-D-05.20-01-N-R
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Length :
0.433' (132.08mm, 5.20")
Number of Positions :
34
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)