FFSD-09-D-11.00-01-N
Part Number:
FFSD-09-D-11.00-01-N
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.917' (279.40mm, 11.00")
Number of Positions :
18
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)