SFSD-50-28-F-12.00-S
Part Number:
SFSD-50-28-F-12.00-S
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)