SFSD-50-30-G-03.00-SR
Part Number:
SFSD-50-30-G-03.00-SR
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.250' (76.20mm, 3.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)