TFSD-15-28-G-03.25-TF-NDS
Part Number:
TFSD-15-28-G-03.25-TF-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Friction Lock
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Number of Positions :
30
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)