FFMD-25-T-04.00-01-N-R
Part Number:
FFMD-25-T-04.00-01-N-R
Connector Type :
Socket to Plug, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.333' (101.60mm, 4.00")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)