FFMD-25-T-05.50-01-N
Part Number:
FFMD-25-T-05.50-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
0.458' (139.70mm, 5.50")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)