TCSD-13-D-02.50-01-N-SR
Part Number:
TCSD-13-D-02.50-01-N-SR
Description:
IDC SOCKET CABLE ASSEMBLIES, 2.0
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Strain Relief
Length :
0.208' (63.50mm, 2.50")
Number of Positions :
26
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)