FFSD-25-D-10.43-01-N-R
Part Number:
FFSD-25-D-10.43-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.869' (265.00mm, 10.43")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)