FFSD-05-D-06.42-01-N-D03
Part Number:
FFSD-05-D-06.42-01-N-D03
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.535' (163.00mm, 6.42")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)