TFSD-10-30-G-03.97-D-NDX
Part Number:
TFSD-10-30-G-03.97-D-NDX
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.331' (100.84mm, 3.97")
Number of Positions :
20
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)