SFSD-50-28-G-24.00-S
Part Number:
SFSD-50-28-G-24.00-S
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Features :
Polarizing Key
Length :
2.00' (609.60mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)