FFSD-19-D-10.00-01-N-R
Part Number:
FFSD-19-D-10.00-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
38
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)