TCSD-15-D-39.37-01-F-N
Part Number:
TCSD-15-D-39.37-01-F-N
Description:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Contact Finish Thickness :
Flash
Features :
Polarizing Key
Length :
3.28' (1.00m)
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)