FFMD-25-T-09.00-01-N
Part Number:
FFMD-25-T-09.00-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
0.750' (228.60mm, 9.00")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)