FFMD-25-T-39.37-01-N
Part Number:
FFMD-25-T-39.37-01-N
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Polarizing Key
Length :
3.28' (1.00m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)