FFSD-05-S-157.50-01-N
Part Number:
FFSD-05-S-157.50-01-N
Connector Type :
Socket to Cable
Features :
Polarizing Key
Length :
13.1' (4.00m)
Number of Positions :
10
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)