SFSD-50-30-G-05.00-DR-NUS
Part Number:
SFSD-50-30-G-05.00-DR-NUS
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)