FFSD-20-D-05.20-01-N-RN2
Part Number:
FFSD-20-D-05.20-01-N-RN2
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.433' (132.08mm, 5.20")
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)