FFSD-22-D-02.36-01-N-R
Part Number:
FFSD-22-D-02.36-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.197' (59.94mm, 2.36")
Number of Positions :
44
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)