SFSD-50-28-G-12.00-DR-NDX
Part Number:
SFSD-50-28-G-12.00-DR-NDX
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
1.00' (304.80mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)