FFSD-25-D-02.60-01-N-R
Part Number:
FFSD-25-D-02.60-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key
Length :
0.217' (66.04mm, 2.60")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)