FFSD-05-D-25.00-01-N-D07
Part Number:
FFSD-05-D-25.00-01-N-D07
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
2.08' (635.00mm)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)