SFSDT-50-30-G-08.00-DR-NDX
Part Number:
SFSDT-50-30-G-08.00-DR-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.667' (203.20mm, 8.00")
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)