FFSD-25-D-55.00-01-N-R
Part Number:
FFSD-25-D-55.00-01-N-R
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
4.58' (1.40m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)