SFSD-50-28-G-06.00-DR-NDX
Part Number:
SFSD-50-28-G-06.00-DR-NDX
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)