TFSD-50-30-G-12.00-S
Part Number:
TFSD-50-30-G-12.00-S
Color :
Black, Individual
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
1.00' (304.80mm)
Number of Positions :
100
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)