TFSD-50-28-G-36.00-S
Part Number:
TFSD-50-28-G-36.00-S
Connector Type :
Plug to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
10.0µin (0.25µm)
Features :
Length :
3.00' (914.40mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)