TFSD-50-28-H-06.00-D-NDS
Part Number:
TFSD-50-28-H-06.00-D-NDS
Connector Type :
Plug to Plug
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.500' (152.40mm, 6.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)