TFSD-50-28-H-08.00-T-NDS
Part Number:
TFSD-50-28-H-08.00-T-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Length :
0.667' (203.20mm, 8.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)