SFSDT-40-28-G-10.00-D-NDX
Part Number:
SFSDT-40-28-G-10.00-D-NDX
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
80
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)