G125-MC12605L4-0300F
Part Number:
G125-MC12605L4-0300F
Description:
1.25MM M/F 26POS 26AWG 300MM
Connector Type :
Socket to Plug
Features :
Latch Holder, Latch Lock, Polarizing Key
Length :
0.984' (300.00mm, 11.81")
Number of Positions :
26
Pitch - Connector :
0.049" (1.25mm)