SFSD-50-28C-H-36.00-S
Part Number:
SFSD-50-28C-H-36.00-S
Color :
Multiple, Individual
Connector Type :
Socket to Individual Wire Leads
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key
Length :
3.00' (914.40mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)