TFSD-40-30-G-03.25-T-NDS
Part Number:
TFSD-40-30-G-03.25-T-NDS
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
0.271' (82.55mm, 3.25")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)