TFSD-40-28-G-10.00-T-NDX
Part Number:
TFSD-40-28-G-10.00-T-NDX
Connector Type :
Socket to Plug
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)