FFSD-25-D-119.00-01-N
Part Number:
FFSD-25-D-119.00-01-N
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
9.92' (3.02m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)