FFSD-05-D-50.00-01-N-D12
Part Number:
FFSD-05-D-50.00-01-N-D12
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
4.17' (1.27m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)