FFSD-05-D-64.31-01-N-D02
Part Number:
FFSD-05-D-64.31-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
5.36' (1.63m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)