FFSD-08-D-47.25-01-N-D02
Part Number:
FFSD-08-D-47.25-01-N-D02
Connector Type :
Socket to Socket (3)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
3.94' (1.20m)
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)